Proč se mám vydat na CESTU?

CESTA je skvělý zaměstnanecký program pro tebe, i pro všechny ostatní lidi z Cortexu. K čemu to je dobré? Snažíme se, aby naše společná pracovní cesta byla smysluplná a taky trochu zábavná.

 

A proč? Protože tvá skvělá CESTA je náš CÍL! READY TO GO? Tak se přihlas, sbírej  d r o b á k y  a šetři nebo vybírej a utrácej! A drž si klobouk!

Rozhodnuto? Tak hurá na CESTU!

Pro přihlášení tady naťukej své přihlašovací údaje:

Pro koho to vlastně je?

Prokoho

CESTA je nejen pro tebe, ale i pro všechny Tvé souputníky z Cortexu, kteří se k účasti rozhodnou. Na formě tvého pracovního poměru nezáleží. Důležité je jen to, abys nějaký poměr s firmou měl 🙂

 

Neboj, není to povinné, nikdo tě nebude do ničeho nutit. Svou účastí můžeš ale jen získat! Získáš snadno různé benefity a jejich nabídka se navíc bude průběžně měnit. Pokud nenajdeš nic, co by tě zaujalo, dej nám vědět. Zkusíme s tím něco udělat.

Jak to funguje?

D r ob á k y  získáváš za každý odmakaný měsíc v Cortexu bez ztráty kytičky. Jejich počet závisí na tvé pracovní pozici a době, kterou u nás pracuješ. Čím déle, tím lépe pro tvou CESTU.

Za každý společný rok dostaneš bodový bonus a po pěti letech úplnou superprémii! Tak vydrž!

 

Body navíc dostaneš za svou aktivitu - tedy za prezentaci pro kolegy, spolupráci na její přípravě, aktivní účast na konferencích nebo za to, že úspěšně zvládneš vzdělávací kurz.

Nějaké d r o b á k y dostaneš i za běh, kolo, plavání a další sportovní aktivity. Stačí předat screen ze tvé sportovní appky.

A co dál s těmi  d r o b á k y  mám dělat?

Zamestnanci

Získat můžeš třeba příspěvek na nadstandardní pracovní vybavení, notebook nebo telefon. Můžeš se skvěle pobavit díky voucheru na let balónem, eurovíkend, romantickou večeři, divadelní představení nebo lyžařskou permanentku.

 

Své úspory ale můžeš věnovat na charitu, příspěvek na vozík pro Toma nebo pomoc Ukrajině. Získáš dovolenou navíc nebo sick day, když se probudíš do špatného rána. Stačí si vybrat ten správný voucher.

Tak se přihlaš, vyber kliknutím na odkaz benefit a přečti so co dál. Volba je jenom na tobě!