Why should I join the journey?

CESTA je skvělý zaměstnanecký program pro tebe, i pro všechny ostatní lidi z Cortexu. K čemu to je dobré? Snažíme se, aby naše společná pracovní cesta byla smysluplná a taky trochu zábavná.

 

A proč? Protože tvá skvělá CESTA je náš CÍL! READY TO GO? Tak se přihlas, sbírej drobáky (rozuměj body) a šetři nebo vybírej a utrácej! A drž si klobouk!

Rozhodnuto? Tak hurá na CESTU!

Login to your customer account

Pokud se ti přihlášení nedaří, dej vědět své "via della felicità managerce, Jitce Kamitzové". Může to být i Ada, Mejla, Ivoš nebo Jirka 🙂

Pro koho to vlastně je?

Prokoho

CESTA je nejen pro tebe, ale i pro všechny Tvé souputníky z Cortexu, kteří se k účasti rozhodnou. Na formě tvého pracovního poměru nezáleží. Důležité je jen to, abys nějaký poměr s firmou měl 🙂

 

Neboj, není to povinné, nikdo tě nebude do ničeho nutit. Svou účastí můžeš ale jen získat! Získáš snadno různé benefity a jejich nabídka se navíc bude průběžně měnit. Pokud nenajdeš nic, co by tě zaujalo, dej nám vědět. Zkusíme s tím něco udělat.

Jak to funguje?

D r o b á k y  získáváš za každý odmakaný měsíc v Cortexu bez ztráty kytičky. Jejich počet závisí na tvé pracovní pozici a době, kterou u nás pracuješ. Čím déle, tím lépe pro tvou CESTU.

Za každý společný rok dostaneš drobákový (bodový) bonus (4 násobek měsíční hodnoty) a po pěti letech famózní superprémii ve výši 24 násobku měsíční částky! A to se vyplatí 🙂

 

Nějaké drobáky (tedy body) navíc dostaneš za svou aktivitu - třeba za to, že úspěšně zvládneš vzdělávací kurz (50 bodů), za prezentaci pro kolegy (100 bodů), spolupráci na její přípravě (100 bodů) nebo aktivní účast na konferencích (200 bodů).

Nějaké drobáky dostaneš i za běh, kolo, plavání a další sportovní aktivity. Třeba za hodinu běhu (aspoň 6 km), jízdy na kole (aspoň 15 km), plavání, či fitness aktivity získáš pěkné 3 body. Stačí předat screen ze tvé sportovní appky.

A co s těmi  d r o b á k y  mám dál dělat?

Zamestnanci

Získat můžeš třeba příspěvek na nadstandardní pracovní vybavení, notebook nebo telefon. Můžeš se skvěle pobavit díky voucheru na let balónem, eurovíkend, romantickou večeři, divadelní představení nebo lyžařskou permanentku.

 

Své úspory ale můžeš věnovat na charitu, příspěvek na vozík pro Toma nebo pomoc Ukrajině. Získáš dovolenou navíc nebo sick day, když se probudíš do špatného rána. Stačí si vybrat ten správný voucher.

Tak se přihlaš, vyber po kliknutí na odkaz VYBRAT BENEFIT a přečti si co dál. Volba je jenom na tobě!

Co mám dělat, když tomu moc nerozumím?

Pokud se ti to všechno teď zdá příliš komplikované, nezoufej, rádi ti odpovíme na tvé otázky. Dojdi za svou "via della felicità" neboli "happiness" managerkou Jitkou Kamitzovou a ona ti ráda se vším pomůže a vysvětlí co je potřeba!

 

Případně skoč za Adou, Mejlou, Ivošem nebo Jirkou. CESTU jsme si pro Tebe vymysleli a vysvětlíme ti do detailu, jak funguje. Stejně to platí i pro uplatnění benefitu nebo sbírání bodů za tvou aktivitu.

 

Pokud děláš rád/a druhým radost a chtěl/a bys nám s CESTOU pomoci, dej vědět!

 

Tvá skvělá CESTA je náš CÍL!