Blog
Školení

Smart Cards


Plastové věrnostní a kreditní karty jsou základním prostředkem pro posílení retence a věrnosti stálých zákazníků. Jsou důležitým prvkem v získávání nových zákazníků. Smart cards se stávají nosičem výše slevy, bonusů, identifikace zákazníka nebo i také vstupenkou. Máte tak možnost vybudovat vztah se svými zákazníky.

Standardní rozměry dle ISO jsou 85,60mm (± 0,12 mm) x 54 mm (± 0,08 mm) s tloušťkou 0,76mm.

Naše kapacity nejsou omezeny standardními rozměry a rádi zrealizujeme Vaše kreativní řešení. Dodáme Vám Smart cards libovolných tvarů a rozměrů. Karty můžeme doplnit o doprovodné identifikační prvky jako jsou například klíčenky.

Pokud potřebujete v oblasti plastových karet poradit, neváhejte a obraťte se na nás.

Žádost o rozpočet

Druhy karet


Nabízíme širokou škálu specializovaných karet a rádi Vám doporučíme tu nejvhodnější právě pro Vás.

Chcete, aby karta byla nosičem dat? Pak Vám připravíme plastové karty s čipem nebo s magnetickým páskem. Slouží karta k pouhé identifikaci zákazníka? Vytvoříme Vám personalizované karty s podpisovým polem.
Jednotlivé prvky zkombinujeme tak, aby karty splňovaly veškeré očekávané funkce. Přizpůsobíme Vám i designové prvky jako jsou metalické podložky, překrytí lesklým či matným laminem, které snižují viditelnost škrábanců a otisků prstů.

Karty s magnetickým páskem


Využije nejoblíbenějšího a zároveň nejrozšířenějšího řešení. Magnetický pásek Vám umožňuje opakovaný zápis a díky tomu je nejlepším řešením pro předplatné (sportovní kluby, jídelny) nebo identifikace členů klubů, popřípadě zaměstnanců.

Navíc, karty s magnetickým páskem jsou řešením, které je levné a zároveň snadné na použití. Díky přepisovatelnosti dat můžete kartu využít pro více zákazníků či zaměstnanců, tím získáte maximální nákladovou efektivitu.

Žádost o rozpočet

Karty s čipem


Zabezpečte data uložená na svých kartách pomocí čipu. Karta pak obsahuje zabudovaný mikroprocesor pro ukládání dat, díky čemuž je toto řešení mnohem bezpečnější a odolnější než alternativy.

Bezkontaktní varianta má navíc čip vlisován dovnitř plastu a tak nedochází k mechanickému poškození. Vaše karty tak získají mnohem delší životnost. Navíc, karty s čipem mají stejné výhody přepisovatelnosti a přenostitelnosti dat jako karty s magnetickým proužkem.

Integrované karty


Chcete svým zákazníkům poskytnout dočasné karty? Pak jsou pro Vás integrované karty tím správným řešením. Tento nástroj je velmi oblíbený díky nízkým pořizovacím nákladům a snadnému použití.

Váš zákazník najde ve formuláři vloženou papírovou kartu potaženou fólií (matná, polomatná, lesklá) a může ji ihned používat. Kartu Vám přizpůsobíme tak, aby byla popisovatelná nebo potisknutelná v místech dle Vašich potřeb.

Integrovanou kartu Vám můžeme dodat ve dvou variantách. Nejlevnější variantou je jednoduchá vylupovací karta, kdy po vyloupnutí karty zůstane na tiskopise tenká fólie, popř. díra. Nebo můžete využít karty dvojité slepovací. Ta nabízí dvojnásobný rozměr, jelikož rub a líc jsou vedle sebe. Z jedné strany je karta potažena fólií a z druhé lepicím silikonovým papírem.

Žádost o rozpočet

Personalizace karet


Poskytněte svým zákazníkům pocit jedinečnosti skrze osobní personalizovanou kartu. Díky personalizačním prvkům bude každá karta jedinečná.

Na výběr máte z mnoha základních prvků:

- Termoprint
- Embossing
- Hotstamping
- Podpisové pole

Zároveň Vám rádi poskytneme další personalizační prvky ve formě fotografie, stíracího pole, hologramu nebo třeba fólie reagující na teplo.

Termoprint


Potřebujete personalizovat kartu jménem, čárovým kódem, datem platnosti nebo logem? Termoprint Vám umožní nanést na kartu texty nebo grafické prvky v různých barvách.

Využít můžete termoprintu v černé barvě, který nabízí nejvyšší trvanlivost, lze však Vaše karty potisknout v červené, zelené, modré, popřípadě bílé barvě. Výhodou je, že nanesený text či grafický prvek nelze z karty odstranit.

Žádost o rozpočet

Embossing


Poskytněte Vašim kartám seriózní vzhled pomocí Embossingu, což je technologie vyražení textu do karty tak, že embosovaný text je pak z přední strany vystouplý.

Embossing můžeme doplnit tippingem, tedy pokrytím vrcholků znaků barvou pro lepší čitelnost. Získáte tak karty s velmi seriózním vzhledem. Výšku embossingu přízpůsobíme dle Vašeho přání na 0,3 mm nebo 0,5 mm.

Hotstamping


Chraňte své karty proti padělání pomocí hotstampingu. Tato úprava znamená vlepení barevné fólie za vysoké teploty. Karty nejčastěji pokrýváme metalickými fóliemi. Hotstamping Vám doporučujeme pro tisk loga nebo vlepení 2D (3D) hologramů, popřípadě stíracích polí.

Žádost o rozpočet

Podpisové pole


Potřebujete personalizované karty pro menší skupinu zákazníků nebo zaměstnanců? Karty s podpisovým polem jsou tím správným řešením.

Na kartu můžete při předání zapsat údaje (jméno, podpis, platnost a jiné). Porovnáním s například podpisem tak lze zamezit zneužití karty. Na kartu Vám rádi poskytneme bílé, průhledné nebo barevné podpisové pole, které umístíme v oblasti dle Vašeho přání.

Komplexní řešení


Využijte komplexního řešení při zavádění věrnostních karet do Vaší společnosti. Navrhneme Vám koncept přípravy, doporučíme vhodnou technologii výroby a personalizace. Zařídíme za Vás dopravu zákazníkům a dodáme Vám programové vybavení pro administraci karetního systému.

Ušetřete svůj cenný čas a nechte vše na nás, získáte to nejlepší řešení na míru.

Žádost o rozpočet