Blog
Školení

Přehled služeb


V oblasti tisku poskytujeme širokou škálu služeb, které Vám přizpůsobíme na míru. Kontaktujte nás a společně vybereme tu nejvhodnější variantu právě pro Vás.

Naše základní služby obsahují:
Digitální tisk dokumentů včetně barevných personalizovaných dat. Ofsetový tisk s následnou laserovou personalizací. Velkoplošný tisk bannerů a dalších velkoformátových nosičů včetně jejich personalizace. Výroba a potisk plastových karet, klíčenek a dalších identifikačních prvků. Laserový tisk plochých dokumentů. Výroba obálek a jejich celoplošný barevný potisk. Tisk variabilních dat na obálky. Strojová kompletace standardních i neobvyklých formátů obálek. Obálkování, balení do fólie. Falcování, perforace a vkládání příloh do zásilek. Kompletní zpracování balíkových zásilek.

Digitální tisk


Tiskový stroj Konica Minolta Bizhup Press C6000 kombinuje vysokorychlostní barevnou tiskovou produkci variabilních personalizovaných tiskových dat s rozsáhlými možnostmi integrace profesionálního dokončování. Se svými schopnostmi tvorby obrazu a dokonale konzistentní kvalitou tisku otevírají modely řady Bizhub PRESS C6000 novou éru skvělé kvality barevného tisku.

Bizhub PRESS C6000 poskytuje digitální barevnou produkci s vysokou produktivitou 100 000 barevných stran za den. Jedinečnou kvalitou obrazu, impozantním tiskovým rozlišením 1 200 x 1 200 dpi x 8 bit dokáže perfektně reprodukovat i ty nejmenší znaky a nejtenčí čáry. V kombinaci se špičkovým tonerem Simitri HD odpovídá výsledek kvalitě offsetového tisku.

Absolutní konzistenci výstupu zaručuje technologie S.E.A.D. II, FM rastrování, monitoring stability, kontrola density. Stroj disponuje sofistikovaným systémem vedení papíru a všestranným dokončováním, včetně vazby V1, vazby V2 a vícepozičním děrováním.

Žádost o rozpočet

Lettershop Easymailer Kern


Kern 515 EasyMailer ® nabízí naprosto novou technologii pro personalizovanou poštu. Je to unikátní řešení, které dokáže v jednom kroku vyrobit personalizované obálky z potisknutých listů formátu A3 nebo A4. Porovnáváním optických značek je zajištěna integrita dat.

Představte si, že byste byli schopni současně tisknout na A3/A4 dopis a obálku v plné barevnosti s variabilní grafikou/textem na přední i zadní straně. Pak si představte, že personalizovaný dokument je zabalen do správné předtištěné obálky a připraven tak v jednom kroku k odeslání. Přesně tohle nabízí unikátní řešení Easymailer.

Kern 515 EasyMailer umožňuje jednoduchou personalizovanou komunikaci s potenciálními a stávajícími zákazníky. Revoluce ve službách Direct Mailu a v transakčním zpracování pošty je realitou. Kern 515 EasyMailer naplňuje novou éru variabilního digitálního a ofsetového tisku. Grafické úpravy, tisk a odeslání jsou provedeny jednou operací.

Získání pozornosti zákazníka není snadný úkol. Personalizované dopisy a obálky, které jdou nad rámec prostého textu, jména a adresy, získávají pozornost. Výsledky testů ukazují, že přechodem na personalizovanou technologii lze dosáhnout nárůstu odezvy mezi 5% a 20%.

Personalizace dokumentů


Máme k dispozici širokou paletu strojů pro personalizaci různých nosičů variabilních dat. Umíme personalizovat v podstatě jakýkoliv papírový dokument, libovolnou obálku či plastovou kartu. To ale dnes umí kdekdo.

Zvládne však Váš současný dodavatel personalizovat plechovou krabici, kamennou kostku, cihlu, knihu ručně vázanou v kůži nebo dvacetimetrový banner?

Nechte nás přetvořit Vaše kreativní nápady v realitu.

Žádost o rozpočet

Balíkové zásilky


Zajistíme Vám komplexní přípravu na odeslání i samotné odeslání balíků jakýchkoliv rozměrů a typů určených k poštovní přepravě či doručení prostřednictvím kurýrních služeb a přepravních společností. Do balíků vkládáme zboží a další materiál dle požadavků a distribučních plánů. Balíme do lepenky, tubusů, kartonových přířezů, fólie či do papírových obalů.

Vaše balíky opatříme veškerými potřebnými dokumenty, které vybraná přepravní společnost požaduje, vytiskneme faktury a dodací listy k zásilkám, provedeme potřebné finanční transakce při odeslání na dobírku. Odešleme křehké zboží, nadrozměrné, expresní, cenné i doporučené balíky a zásilky na dobírku či do vlastních rukou, do kterékoliv země na světě.

Komplexní servis Vám ušetří čas i energii, kterou můžete věnovat důležitým aktivitám.

Žádost o rozpočet